LDAP / Active Directory Integration (2.0.19) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: mail
sl: pošta

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Block
sl: Blok

en: Never
sl: Nikoli

en: Allow
sl: Dovoli

en: Email:
sl: E-naslov:
