LDAP / Active Directory Integration (2.0.19) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Block
sr: Блок

en: Filter
sr: Филтрирај
