LDAP / Active Directory Integration (2.0.3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil
