LDAP / Active Directory Integration (2.0.5) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: mail
nn: e-post

en: Filter
nn: Filtrer

en: Phone
nn: Telefon

en: Configuration
nn: Oppsett
