LDAP / Active Directory Integration (2.0.6) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: Password
bg: Парола

en: Single
bg: Единичен

en: Multiple
bg: Множествен

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: mail
bg: поща

en: Email
bg: Е-поща

en: Never
bg: Никога

en: Filter
bg: Филтър

en: Other
bg: Други
