LDAP / Active Directory Integration (2.0.7) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Disable
ru: Отключить

en: Login
ru: Логин

en: Reset
ru: Сбросить

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Password
ru: Пароль

en: Single
ru: Одиночная

en: Multiple
ru: Множественная

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: mail
ru: почта

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Block
ru: Блок

en: Never
ru: Никогда

en: Filter
ru: Фильтр

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Other
ru: Другое

en: Allow
ru: Разрешить

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Query
ru: Запрос

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Username:
ru: Имя пользователя:

en: Password:
ru: Пароль:

en: Mappings
ru: Соответствия

en: Enable Logging
ru: Включить журналирование

en: On every cron run
ru: При каждом запуске cron
