LDAP / Active Directory Integration (2.0.7) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Login
sv: Logga in

en: Reset
sv: Återställ

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Password
sv: Lösenord

en: Single
sv: Enkel

en: Multiple
sv: Flerval

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: mail
sv: e-post

en: Email
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Advanced Settings
sv: Utökade inställningar

en: Never
sv: Aldrig

en: Filter
sv: Filtrera

en: Advanced
sv: Utökad

en: Other
sv: Övriga

en: Allow
sv: Tillåt

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Query
sv: Databasfråga

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: Password:
sv: Lösenord:

en: Email:
sv: E-post:

en: Mappings
sv: Mappning
