LDAP / Active Directory Integration (2.0.7) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Single
ta: ஒற்றை

en: Multiple
ta: பன்மடங்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Never
ta: இல்லை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Other
ta: மற்றவை

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Email:
ta: மின்னஞ்சல்:

en: Email ID
ta: மின்னஞ்சல் ID
