LDAP / Active Directory Integration (2.0.8) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disable
cy: Analluogi

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: mail
cy: post

en: Block
cy: Bloc

en: Never
cy: Byth

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Advanced
cy: Uwch

en: Other
cy: Arall

en: Allow
cy: Caniatau

en: Query
cy: Ymholiad
