LDAP / Active Directory Integration (2.0.8) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Register
ht: Kreye kont

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre
