LDAP / Active Directory Integration (2.0.8) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Login
tr: Giriş

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Password
tr: Parola

en: Single
tr: Tekli

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: mail
tr: posta

en: Email
tr: E-posta

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Block
tr: Blok

en: Never
tr: Asla

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Other
tr: Diğer

en: Allow
tr: İzin ver

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Query
tr: Sorgu

en: Username:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Password:
tr: Parola:

en: Email:
tr: E-posta:

en: Mappings
tr: Eşlemeler

en: Clear logs
tr: Kayıtları temizle
