LDAP / Active Directory Integration (2.0.8) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Disable
ug: تاقاش

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Other
ug: باشقا

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى:

en: Password:
ug: پارول:
