LDAP / Active Directory Integration (2.0.9) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Disable
ast: Desactivar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Single
ast: Cenciellu

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: mail
ast: corréu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Block
ast: Bloque

en: Never
ast: Nunca

en: Filter
ast: Filtru

en: Allow
ast: Permitir

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
