LDAP / Active Directory Integration (2.0.9) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Block
fil: Tipak

en: Filter
fil: Salain
