LDAP / Active Directory Integration (2.0.9) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Action
uk: Дія

en: Login
uk: Вхід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Single
uk: Єдиний

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: mail
uk: пошта

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Block
uk: Блок

en: Never
uk: Ніколи

en: Filter
uk: Фільтр

en: Advanced
uk: Розширені

en: Allow
uk: Дозволити

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Query
uk: Запит

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: other
uk: інше

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Mappings
uk: Співставлення

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Clear logs
uk: Очистити журнали

en: Submit Query
uk: Виконати запит

en: Enable Logging
uk: Увімкнути ведення журналу

en: Register/Login
uk: Реєстрація/Вхід

en: Remove Account
uk: Видалити обліковий запис

en: Upgrade Now
uk: Оновити зараз
