LDAP / Active Directory Integration (2.0.19) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Description
fa: توضیحات

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Test
fa: آزمایش

en: Single
fa: تک

en: Multiple
fa: چندین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: mail
fa: فرستادن

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Block
fa: بلوک

en: Never
fa: هیچوقت

en: Filter
fa: فیلتر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Query
fa: پرس و جو

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Email:
fa: پست الکترونیک:
