LDAP / Active Directory Integration (2.0.19) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Test
he: בדיקה

en: Single
he: יחיד

en: Multiple
he: מרובה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: mail
he: דואר

en: Upload
he: העלאה

en: Email
he: דוא"ל

en: Block
he: בלוק

en: Never
he: אף פעם

en: Filter
he: סינון

en: Advanced
he: מתקדם

en: Allow
he: אפשר

en: Query
he: שאילתה

en: LDAP Server
he: שרת LDAP
