LDAP / Active Directory Integration (2.0.18) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Multiple
ur: متعدد

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: mail
ur: ڈاک

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Filter
ur: فلٹر
