LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: License
uk: Ліцензія

en: Support
uk: Підтримка

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Phone
uk: Телефон

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Query
uk: Запит

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Test Connection
uk: Тестове з'єднання

en: Submit Query
uk: Виконати запит
