LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Query
fa: پرس و جو

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Password:
fa: گذرواژه:
