LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Support
hu: Támogatás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Email
hu: E-mail

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Phone
hu: Telefon

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Customer ID
hu: Ügyfélazonosító

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: First Name:
hu: Keresztnév:

en: Last Name:
hu: Vezetéknév:
