LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Query
sv: Databasfråga

en: Username:
sv: Användarnamn:

en: Password:
sv: Lösenord:
