LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى نامى:

en: Password:
ug: پارول:
