LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Support
fr: Assistance technique

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Phone
fr: Téléphone

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Query
fr: Requête

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client

en: LDAP Configuration
fr: Configuration LDAP

en: Last Name:
fr: Nom :

en: NEXT
fr: SUIVANT
