LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Back
da: Tilbage

en: Email
da: E-mail

en: API Key
da: API-nøgle

en: Phone
da: Telefon

en: Customer ID
da: Kunde ID
