LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Back
lt: Atgal

en: Email
lt: El. paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Phone
lt: Telefonas
