LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Query
eu: Kontsulta
