LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
