LDAP Integration with Active Directory and OpenLDAP - NTLM & Kerberos Login (8. - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: mail
te: మెయిల్

en: Email
te: ఈమెయిలు
