LDAP / Active Directory Integration (8.x-1.28) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Register
pl: Rejestracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: mail
pl: e-mail

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Query
pl: Zapytanie

en: Standard
pl: Standardowe

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Premium
pl: Treść płatna

en: Customer ID
pl: ID klienta
