LDAP / Active Directory Integration (8.x-1.34) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Comments
el: Σχόλια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Query
el: Ερώτημα

en: Standard
el: Βασικό

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
