LDAP / Active Directory Integration (8.x-1.34) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Register
fil: Magrehistro

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Comments
fil: Mga puna

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Filter
fil: Salain

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Standard
fil: Karaniwan
