LDAP Single Sign On (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User Login
pt: Início de Sessão do Utilizador

en: Immediately
pt: Imediatamente

en: Session
pt: Sessão

en: Cookie Lifetime
pt: Tempo de vida do "cookie"

en: Authentication Mechanism
pt: Mecanismo de autenticação
