LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Appearance
ar: المظهر

en: Web services
ar: خدمات الويب
