LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Appearance
ca: Aparença

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Web services
ca: Serveis web
