LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Web services
cs: Webové služby
