LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Appearance
eu: Itxura

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
