LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
