LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content
he: תוכן

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Appearance
he: מראה

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
