LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Appearance
hr: Izgled

en: Web services
hr: Mrežni servisi
