LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Appearance
is: Útlit
