LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Web services
jv: Layanan web
