LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
