LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप
