LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Appearance
ne: रूप
