LEADsms Texting (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Text Color
pt: Cor do Texto

en: Background Color
pt: Cor de fundo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Appearance
pt: Aparência

en: Web services
pt: Serviços web
