LEADsms Texting (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Appearance
az: Görünüş

en: Web services
az: Veb xidmətləri
