LEADsms Texting (1.0.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Text Color
de: Schriftfarbe

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Appearance
de: Design

en: Instructions
de: Anleitung

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Submit Button Text
de: Absenden-Button Text

en: Header Text
de: Kopfzeilentext

en: Web services
de: Web-Dienste

en: License Key
de: Lizenz-Schlüssel
