LEADsms Texting (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Text Color
hi: अक्षरों का रंग

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Appearance
hi: भेष

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
