LEADsms Texting (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
